+90 544 619 03 05 [email protected]

Alışveriş Sepeti

Gizlilik Politikasi

GİZLİLİK POLİTİKASI

Şirket Private Limited ve bağlı ortaklıkları, ana ve bağlı şirketlerinin her biri, bu Web Sitesini işlettiği kabul edilir (“biz” veya “biz”), hakkınızdaki bilgilerin nasıl kullanıldığını ve paylaşıldığını önemsediğinizi kabul eder. Bu Gizlilik Politikasını, Web Sitesinde hangi bilgileri topladığımızı, bilgilerinizi nasıl kullandığımızı ve bilgilerinizin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili seçimlerinizi bildirmek için oluşturduk. Lütfen bu Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz. Web Sitesini kullanımınız, bu Gizlilik Politikasında belirtildiği gibi gizlilik uygulamalarımızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi gösterir.

Lütfen bu Gizlilik Politikasında açıklanan uygulamaların tarafımızca veya yan kuruluşlarımız, bağlı kuruluşlarımız veya temsilcilerimiz tarafından toplanan bilgiler için geçerli olduğunu unutmayın: (i) bu Web sitesi üzerinden, (ii) bu web sitesi ile bağlantılı olarak Müşteri Hizmetleri Departmanımız aracılığıyla, (ii) iii) serbest duran perakende mağazalarımızda bize sağlanan bilgiler ve (iv) pazarlama promosyonları ve çekilişler ile birlikte bize sağlanan bilgiler yoluyla.

Hiçbir web sitesindeki içerik veya gizlilik uygulamalarından biz sorumlu değiliz.

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Gizlilik Politikasının herhangi bir bölümünü herhangi bir zamanda tamamen veya kısmen değiştirme, güncelleme, ekleme, durdurma, kaldırma veya başka türlü değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu Gizlilik Politikasını değiştirdiğimizde, bu Gizlilik Politikasının en üstünde bulunan “son güncelleme” tarihini revize edeceğiz.

Bu Gizlilik Politikası değiştirildikten sonra bize bilgi verirseniz veya Web Sitesine erişirseniz veya Web Sitesini kullanırsanız veya kullanırsanız, koşulsuz olarak onaylamış ve bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Bu Gizlilik Politikasının en güncel versiyonu Web sitesinde yayınlanacak ve bu Gizlilik Politikasının önceki tüm versiyonlarının yerini alacaktır.

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetleri Departmanımızla iletişime geçmelisiniz.

[email protected]