+90 544 619 03 05 [email protected]

Alışveriş Sepeti

İade Politikası

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

Satın aldığınız üründen memnun olmanızı istiyor ve yapmıyorsanız özür dileriz. Hangi sebepten memnun değilseniz, aşağıdaki koşullar yerine getirildiği takdirde bizden satın alınan tüm ürünler için değişim ve iade sağlamaktan memnuniyet duyarız:

  • Tüm ürünler orijinal ambalajında, ürün etiketleri eksiksiz olarak bulunmalıdır.
  • Tüm ürünler kullanılmamış, kullanılmamış, yıkanmamış ve orijinal haliyle kullanılmalıdır.
  • Ayakkabı dış tabanında çizik olmamalıdır
  • Orijinal makbuzların dahil edilmesi gerekir
  • Tüm ürünlerin sitemizden alınmış olması gerekir.

Yukarıdaki koşullardan herhangi birinin yerine getirilmemesi durumunda, ürünlerin bize geri gönderildiğinden bağımsız olarak değişim veya geri ödeme taleplerini işleme koyamadığımızı bildirmekten dolayı üzgünüz.

Satış kalemleri ya perakende butiğimizde ya da çevrimiçi portalımızda değiştirilemez ya da iade edilemez.

1. DEĞİŞİM VE İADE İÇİN GEÇERLİK

Tüm borsa ve iadelerin Singapurlulara fatura tarihinden itibaren 10 gün, denizaşırı siparişlerde ise 20 gün içinde artırılması gerekir. Yerel teslimatlar için, www.favoriconsept.com adresindeki çevrimiçi portalımız aracılığıyla alışveriş yapma seçeneği vardır. Bununla birlikte, tüm iade taleplerinin hem yerel hem de denizaşırı teslimatlar için www.favoriconsept.com adresinde kesinlikle çevrimiçi yapılması gerekir.

2. DEĞİŞİM VE İADE

2.1 Orijinal faturanızı, kalemleri orijinal hallerine ve paketlerine dahil etmeniz gerekir.

2.2 Lütfen Değişim / İade İstek Formu’nu buraya yazdırın ve doldurun ve değişim formunuzda belirtilen adımları izleyin.

2.3 Parselinizi bize izlenebilir bir posta modu ile postalayın.

2.4 E-posta onayımızı bekleyin; çevrimiçi Mağaza Kredi Çeki hazır olduğunda size bildirilecektir. Genellikle, işlem süresi parsel aldıktan sonra 5 iş günüdür.

2.5 Tüm iade talepleri yalnızca çevrimiçi Mağazada Kredi Voucher’leri aracılığıyla iade edilecektir. Çevrimiçi Mağaza Kredi Kuponunuz 30 gün boyunca geçerlidir ve bir sonraki çevrimiçi alışverişinizde kullanılabilir. Kesinlikle iade edilemez, genişletilemez, nakit paraya çevrilemez ve butik kuponlar için değiştirilemez. Çevrimiçi Mağaza Kredi Belgesi yalnızca çevrimiçi olarak geçerlidir ve Perakende butiklerimizde kullanılamaz.

2.6 Çevrimiçi Mağaza Kredisi Kuponları tekil bir işlemde kullanılacak ve kullanılmayan fazlalıklar iade edilmeyecektir.

2.7 Verilen Çevrimiçi Mağaza Alacak Kuponları, orijinal faturada belirtildiği şekilde ürünün alış fiyatından olacaktır. Değiştirilen öğelerin orijinal, iade edilmiş ve sonradan gönderildiği nakliye ücretlerinde geri ödeme yapılmayacaktır.

2.8 Bununla birlikte, alınan ürünlerden herhangi birinin kusurlu veya hatalı bir gönderi olduğu kabul edilirse, BeetleBug.com, ürün (ler) i size geri göndermenin maliyetini karşılayacaktır. Tüm değiş tokuşların stok mevcudiyetine tabi olduğunu ve yedek parça (lar) ı size geri göndermek için çaba sarf etmemize rağmen, benzer değeri olan bir ürün veya ler ile çevrimiçi mağaza sunma hakkını saklı tutarız.

2.9 Vergi iadeleri veya borsalar için denizaşırı siparişler için uygulanan vergi, görev, tarife ve tüketim vergileri için geri ödeme yapılmaz

2.10 www.favoriconsept.com adresindeki çevrimiçi portalımız aracılığıyla yapılan tüm iadelerin ve borsaların aşağıdakilere gönderilmesi gerekir:

3. DİĞER ŞARTLAR VE KOŞULLAR

3.1 İade edilen ve değiştirilen tüm ürünler, yalnızca bir kez yapılabilir.

3.2 İade veya değişim için sonraki ürün (ler) önceki bir siparişle aynı üründeyse, ücretsiz geri dönüşün tadını çıkarmaktan diskalifiye etme hakkını ve tam takdirini saklı tutarız.

3.3 İade ve değişim politikamız, sizin tarafınızdan kullanılması veya bir ürünün aşınması ve yıpranması sonucu ortaya çıkan benzersiz, kazayla veya rastlantısal hasarlardan kaynaklanan hasarları kapsamaz.

3.4 Bu tür iadeler her zaman Tüketici Koruması (Adil Ticaret) Yasası hükümlerine tabidir.

4. ONARIM POLİTİKASI

Tüm ürünlerimiz için tamir hizmetleri sunuyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için Singapur’daki butiklerimizden herhangi birini ziyaret edin veya bizimle iletişim kurun. [email protected]