Alışveriş Sepeti

Kargo ve Teslimat

1. KARGO VE TESLİMAT POLİTİKASI

Ancak, posta kutularına, askeri bölgelere ve kısıtlı bölgelere, tüm deniz limanlarına ve Ada Adasına teslim etmediğimizi unutmayın.

Öncelikle, lojistik ortaklarımızın iştiraklerinin bulunduğu birçok ülkeye teslimat yapıyoruz ve oranlarımızı uygun tutmaya çalışırken, odak noktamız ürünleri hızlı, hızlı ve güvenli bir şekilde size ulaştırmak. Sunduğumuz ülkelerin ve ücretlerimizin bir listesi için, öğenizi seçebilir ve ücretlendirme ağırlık ve hacme bağlı olarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Teslimat bilgilerinizi girdikten sonra, ödeme ya da kayıt gerekmeden adresinize göre teslimat ücretlerini otomatik olarak hesaplayacağız.

2. SİPARİŞ DURUMU VE TAKİP

Pazartesiden cumaya (tüm resmi tatiller hariç) verilen tüm siparişler, ödemenin onaylanmasından sonra depomuzdan 2 iş günü içinde işleme alınacak ve gönderilecektir. Bu, çevrimiçi güvenlik kontrolleri, gönderim kısıtlamaları, ödeme izni, siparişlerin paketlenmesi ve gönderilmesi gibi koşullara göre değişebilir. Alınan tüm siparişler için bir e-posta onayı gönderilecektir.

Yerel Teslimatlar

Müşteri, Standart ve Ekspres kurye için 2 teslimat seçeneği vardır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için, Standart veya Express kuryelerinden bağımsız olarak teslimatlarınızın zamanlamasını 09: 00-10: 00 arasında, hafta içi veya cumartesi günleri bile seçebilirsiniz.

Sipariş gönderildikten sonra, takip numarası ile size bir e-posta onayı gönderilecektir. Siparişlerinizin teslimat durumunu, yerel lojistik ortağımızla, 6 basamaklı Sipariş Numaranızla kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz. Paketi alacak kimsenin bulunmaması durumunda, yeniden teslimat için ek bir ücret alınacaktır. Herhangi bir öngörülemeyen durumlarda kurye şirketinin sizinle iletişime geçmesi için lütfen irtibat numaranızı ödeme sırasında seçilen adres altında belirtiniz.

3. VERGİLER & TARİFELER

Tüm uluslararası siparişler için, gümrük işlemlerini temizlemek için ülkenizdeki yasalara uygun olarak tüm ithalat vergileri, vergi ve harçlar (varsa) için ödeme yapmanız gerekecektir.

4. ÖDEME YÖNTEMLERİ

Favori Consept olarak kapıda ödeme, EFT/Havale seçeneklerimiz bulunmaktadır. Pek yakında kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz de aktif hale gelecektir.