+90 544 619 03 05 [email protected]

Alışveriş Sepeti

Şartlar & Koşullar

ŞARTLAR & KOŞULLAR

Bu şart ve koşulları herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin güncelleme veya değiştirme hakkımız saklıdır. Bu tür bir değişikliğin ardından shop.company.com ve shop.beetlebug.com.sg adreslerini kullanmanız, değiştirilen şartlar ve koşulları takip etme ve ona bağlı kalma sözleşmenizi oluşturur. Bu nedenle, bu web sitesini her kullandığınızda bu hüküm ve koşulları gözden geçirmenizi öneririz.

YÜKÜMLÜLÜK SINIRLARI

Company Pte Ltd, bilgisayarınıza, telekomünikasyon cihazlarına veya erişim, kullanım veya tarayıcılara erişiminizin neden olduğu veya bunlardan kaynaklanmasından kaynaklanabilecek zararlardan veya virüslerden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu web sitesi veya bu web sitesinden herhangi bir materyal indirmeniz. ETKİLİ OLMAYAN ŞİRKET ÖZELLEŞTİRİLMEMEK VEYA SORUMLULUK SORUMLUSU, YÖNETMEN, ÇALIŞANLAR, ORTAKLIKLAR, ORTAKLIKLAR, AJANLAR, BAŞKANLAR, ASSANLAR, PERAKENDE ORTAKLARA AÇILIŞTAN VEYA AÇILIŞTAN VEYA ORTAMIZA HAZIRLANMIŞTIR KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM, KULLANIM VEYA WEB SİTELERİ BU WEB SİTESİNE BAĞLI VEYA HİÇBİR ZAMANLI TEHLİKEDE, SÖZLEŞMEDE, SÖZLEŞMEDE, TORA VEYA HERHANGİ BİR YASAL KURAMA DAYANIKLI VEYA SÖZLENMEYE AİTTİR. ÖNEMLİLİK SORUMLULUK SINIRLAMALARI HUKUK TARAFINDAN YASAKLANAN AÇIKLARA UYGULANMAYACAKTIR. LÜTFEN HERHANGİ BİR YASAĞI İÇİN YEREL YASALARINA BAŞVURUN.

BU WEB SİTESİ VEYA HERHANGİ BİR İÇERİK İLE SORULAN BİR PROBLEMİN ETKİNLİĞİNDE, SİZİN ÇÖZÜMÜNÜN BU SİTEYİ KULLANABİLECEĞİNİ KABUL EDECEĞİNİ KABUL EDİYORSUNUZ. BU WEB SİTESİNDEN ALINAN ÜRÜNLER VEYA HİZMETLERİNDEN HERHANGİ BİR SORUNUN OLMADAN, HİÇBİR TARAFINDAN ÜRETİLENLERDEN, HİÇBİR HİZMET ÜRETİCİSİNDEN, BÜYÜK ÜRETİCİ VEYA TEDARİKÇİ MÜDÜRÜ İLE TEDARİKÇİ GARANTİ VEYA BU WEB SİTESİNDE KAYNAKLANAN İADE VE İADE POLİTİKALARI İLE İLGİLİ ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER İÇİN İADE VEYA İADE ETMEMEKTEDİR.

TELİF HAKKI VE TİCARİ MARKA

Aksi belirtilmedikçe, metinler, resimler, resimler, yazılımlar, ses klipleri, video klipler, animasyon dosyaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu web sitesindeki materyaller,Favori Consept telif hakkı ve ticari marka haklarına tabidir. Sonuç olarak, bu web sitesindeki materyaller, şirketimizin önceden yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kısmen veya hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz, iletilemez, dağıtılamaz. Tüm hakları Saklıdır.

ÜRÜNLER & İÇERİK

Bu web sitesinde açıklanan veya açıklanan tüm özellikler, içerikler, spesifikasyonlar, ürünler ve hizmetlerin fiyatları ve fiyatları önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bazı ağırlıklar, ölçüler ve benzeri açıklamalar yaklaşıktır ve yalnızca rahatlık amacıyla verilmiştir. Geçerli renkler de dahil olmak üzere ürünlerimizin özelliklerini doğru bir şekilde görüntülemek için tüm makul çabayı gösteriyoruz; ancak, gördüğünüz gerçek renk bilgisayar sisteminize bağlı olacaktır ve bilgisayarınızın bu renkleri doğru şekilde göstereceğini garanti edemeyiz. Bu web sitesine herhangi bir ürün veya hizmetin belirli bir zamanda dahil edilmesi, bu ürün veya hizmetlerin herhangi bir zamanda kullanılabilir olacağını ima etmez veya garanti etmez. Bu web sitesinden satın alınan herhangi bir öğenin mülkiyeti, kullanımı ve satışı ile ilgili yürürlükteki tüm yerel, eyalet ve uluslararası yasaları tespit etmek ve bunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Sipariş vererek, sipariş edilen ürünlerin sadece yasal şekilde kullanılacağını beyan edersiniz.

KARGO SINIRLAMALARI

Bir sipariş verildiğinde, gönderici adresi bu web sitesinde bulunan gönderim kısıtlamalarına uygun olduğu sürece, alıcı tarafından belirlenen bir adrese gönderilecektir. Bu web sitesinden yapılan tüm alışverişler, bir gönderi sözleşmesine uygun olarak yapılır. Sonuç olarak, bu web sitesinden satın alınan ürünlerin kaybedilmesi ve unvanı, eşyaların taşıyıcıya teslimi üzerine size geçer. Hasarlı ve / veya kaybedilen gönderilerle ilgili herhangi bir talepte bulunmaktan sorumlusunuz.

HESABINIZ

Hesap ve şifre bilgilerinizin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz ve hesabınız ve şifreniz altında gerçekleşen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu kabul ediyorsunuz. Bu web sitesi ve Şirket Pte Ltd, hizmeti reddetme, hesapları sonlandırma veya içeriği kaldırma veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Bir sipariş vererek, 18 yaşın üzerinde olduğunuzu ve www.favoriconsept.com adresine doğru, doğru bilgiler verdiğinizi ve sipariş verme yetkisine sahip olduğunuzu garanti edersiniz.